Úvod » Stříkací technika » DeVilbiss » DeVilbiss SLG-620 HVLP 1,3mm stříkací pistole, Model 2025
Výborná stříkací pistole od profesionální firmy DeVilbiss. Výborná atomizace zaručuje perfektní a hladké stříkání barvy a laku. V závislosti od použité trysky s ní můžete stříkat i plniče a stříkací tmely. Díky poměrně nízké spotřebě vzduchu při této stříkací pistoli nebudete potřebovat velký a výkonný kompresor. Díky lehkému kovovému tělu nebudete mít nikdy pocit, že máte v ruce velkou váhu, což je při častém stříkání velmi důležité.
Stříkací pistole Devilbiss SLG-620 je ideálním nástrojem pro všechny, kteří chtějí začít se stříkáním nebo si vylepšit svoji techniku. Stříkací pistole je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a je velmi přesná a snadno se používá. Je ideální pro profesionály, kteří potřebují vysoce kvalitní stříkání.
Vstupní tlak vzduchu | 2.0 bar -29psi (max.2,5 bar) |
Spotřeba vzduchu | P1: 265l./min. |
Vstupní konektor | ¼” Univezální nebo 3/8 |
Kapacita ( objem ) nádžky | 550 ml |
Váha (pistole - pistole a nádobka) | 595 -868 gramů |
Tryska | 1,3 mm nerezová ocel |
Jehla | 1,3 mm nerezová ocel |
Použití:
Trysky:
Obsah balení:
Údržba:
Po použití je nutno stříkací pistoli důkladně vyčistit. K čištění se doporučují originální čistič stříkacích pistolí.
Čištění stříkací pistole na barvu
Stříkací pistole na barvu je důležitý nástroj, který je nutno důkladně čistit po každém použití. Důvodem je, že barva a rozpouštědlo mohou zaschnout a ucpat trysku, což může vést ke zhoršenému stříkání nebo dokonce k poškození pistole.
Postup čištění:
Tipy na čištění:
Čištění trysky:
Skladování:
Před uskladněním pistole ji nechte úplně vyschnout. Pistoli můžete skladovat v krabici nebo ve skříni na suchém místě.
Naše hodnocení:
Stříkací pistole DEVILBISS SLG620 HVLP je kvalitní stříkací pistole, která je vhodná pro domácí i profesionální použití. Pistole je navržena tak, že ji můžete použít ke stříkání všech typů povrchů. Pistole se skvěle hodí pro opravárenské stříkání dílů aut. Je ideální pro práci s laky na vodní bázi, akrylovými, metalickými, perleťovými barvami i bezbarvými laky a stříkacími tmelmi, plničem i polyuretánem v závislosti na zvolené trysce.
Číslo produktu / Název zboží: | ||||
---|---|---|---|---|
![]() |
SLG-620.18 DeVilbiss SLG-620 HVLP 1,8mm stříkací pistole, Model 2025 |
naše cena 3 159 Kč | ||
![]() |
SLG-620.25 DeVilbiss SLG-620 HVLP 2,5mm stříkací pistole, Model 2025 |
naše cena 3 159 Kč | ||
![]() |
SLG-650 DeVilbiss SLG-620 1,3mm + DeVilbiss SLG 1,0mm, kartáčky, manometr, 1,8mm tryska |
naše cena 6 439 Kč | ||
![]() |
SLG-650-1325 DeVilbiss SLG-620 1,3mm + 2,5mm tryska + DeVilbiss SLG 1,0mm, kartáčky, manometr |
naše cena 7 185 Kč | ||
![]() |
SLG-650-1825 DeVilbiss SLG-620 1,8mm + 2,5mm tryska + DeVilbiss SLG 1,0mm, kartáčky, manometr |
naše cena 7 185 Kč | ||
![]() |
SLG-620.13.18K DeVilbiss SLG-620 HVLP 1,3mm stříkací pistole + Ihla tryska 1,8mm |
naše cena 4 525 Kč | ||
![]() |
SLG-620.13.18KR DeVilbiss SLG-620 1,3mm stříkací pistole + Ihla tryska 1,8mm + regulátor |
naše cena 4 875 Kč |
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Antisilicone cleaner - Silicone remover
Základní a ideální sada pro make-up, dorty a nehty
IWATA AZ3 HTE2 AV 2,0mm pro plnič, husté tmely, syntetiku, epoxidy