Úvod » Stříkací technika » Stříkací pistole SICOPRO SK-100 1,4 mm LVLP/LVMP pro polyuretan, barvu a bezbarvý lak
Stříkací pistole SICOPRO LVLP / LVMP je profesionální nástroj, který je ideální pro různé druhy stříkání. Pistole je vybavena technologií LVLP / LVMP, která poskytuje rovnoměrné a efektní stříkání. Pomalejší stříkání, vysoký efekt!Vynikající stříkací pistole propoužití zejména s metalízou a lakem. Efektní atomizace při nízké spotřebě vzduchu zaručuje jemné a hladké rozprašování barev a laků. Díky této přednosti Vám systém LVLP zaručí krásnější rozlévání materiálu a menší pravděpodobnost vzniku stékanců a nerovností při stříkání i při více naředěném materiálu a to při extrémně nízké spotřebě vzduchu pouhých 170l/min. .Efektní atomizace LVMP při nízké spotřebě vzduchu zaručuje jemné a hladké rozprašování barev a laků. Díky této přednosti Vám systém LVMP zaručí krásnější rozlévání materiálu a menší pravděpodobnost vzniku stékanců a nerovností při stříkání i při více naředěném materiálu. zejména s metalízou a lakem.Technika LVMP, profesionální kvalita, výborná atomizace.
Pistole je navržena tak, že ji můžete použít ke stříkání všech typů povrchů.Pistole se skvěle hodí proopravárenské stříkání dílů aut. Je ideální pro práci s laky na vodní bázi, akrylovými, metalickými, perleťovými barvami i bezbarvými laky v závislosti na zvolené trysce.
Na stříkací pistoli je možné nastavitelné ovládání průtoku vzduchu, upravení množství průtoku barvy a šířku stříkaného paprsku.Všechny komponenty jsou originálními produkty firmy SICOPRO! Rychlé stříkání, vysoký efekt!LVLP systém, který pistoli využívá, má několik výhod. Za prvé umožňuje efektivní atomizaci při nízké spotřebě vzduchu. To znamená, že pistole jemně a rovnoměrně rozprašuje barvu nebo lak, což zaručuje dokonalý povrch. Za druhé, LVLP systém snižuje pravděpodobnost vzniku stékanců a nerovností při stříkání i při více naředěném materiálu. Za třetí, pistole je vhodná pro kompresory s malým výkonem, protože nevyžaduje vysoký tlak vzduchu.
Výhody:
Údržba:
Po použití je nutno stříkací pistoli důkladně vyčistit. K čištění se doporučují originální čistič stříkacích pistolí.
Čištění stříkací pistole na barvu
Stříkací pistole na barvu je důležitý nástroj, který je nutno důkladně čistit po každém použití. Důvodem je, že barva a rozpouštědlo mohou zaschnout a ucpat trysku, což může vést ke zhoršenému stříkání nebo dokonce k poškození pistole.
Postup čištění:
Tipy na čištění:
Čištění trysky:
Skladování:
Před uskladněním pistole ji nechte úplně vyschnout. Pistoli můžete skladovat v krabici nebo ve skříni na suchém místě.
Naše hodnocení:
Stříkací pistole SICOPRO SK-100 LVLP/LVMP je kvalitní stříkací pistole, který je vhodný pro domácí i profesionální použití. Je pomalá a výborně se hodí na menší projekty. Oproti HVLP je klidnější. Se systémem LVLP máte menší šanci na stékance, což ocení hlavně začátečníci. Díky nižším nákladům na kompresor je SICOPRO SK-100 LVLP/LVMP velmi vyhledávanou variantou stříkací pistole.
| VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ - REGULÁTORY POD STŘÍKACÍ PISTOLE | |
| REGULÁTOR AUARITA FR-3 | REGULÁTOR AUARITA MR-2 |
![]() |
![]() |
| REGULÁTOR ITALCO FR-5 | REGULÁTOR DEVILBISS HAV-501 |
![]() |
|
| VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ - RYCHLOSPOJKY POD STŘÍKACÍ PISTOLE | |
| RYCHLOSPOJKA KolorTech MPV-5 | RYCHLOSPOJKA DeVilbiss MPV-60 |
![]() |
![]() |
| Číslo produktu / Název zboží: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
SICOPRO-SK100.13 Stříkací pistole SICOPRO SK-100 1,3 mm LVLP/LVMP pro metalízu a bezbarvý lak |
naše cena 1 079 Kč | ||
|
SICOPRO-SK100.14 Stříkací pistole SICOPRO SK-100 1,4 mm LVLP/LVMP pro polyuretan, barvu a bezbarvý lak |
naše cena 1 079 Kč | ||
|
SICOPRO-SK100.17 Stříkací pistole SICOPRO SK-100 1,7 mm LVLP/LVMP pro polyuretan, syntetiku, alkydové laky, mořidla, stříkací tmel |
naše cena 1 079 Kč |
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Airbrush Kompresor FENGDA ® AG-420
